Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli dostarczanych do Państwa domów.

Zostaną Państwo poinformowanie o dostawie na tyle szybko, by móc się do niej odpowiednio przygotować. Każda z dostaw uzgadniana jest przed dostarczaniem, aby odbiór nastąpił bezproblemowo oraz był on skuteczny.
Kierowca w swoich obowiązkach ma dostarczenie zamówienia “pod dom”.
Dodatkowo informujemy, iż wszelkie meble o małym gabarycie czy też wadze, które mają w swojej opcji dostawę kurierem, dostarczane są standardowo przez przewoźników takich jak DPD, InPost czy też innych. Tego typu przesyłki kurier ma obowiązek dostarczyć do Państwa mieszkań czy też domów (wykluczając w to sytuacje nadzwyczajne takie jak przepisy bezpieczeństwa związane z dostarczeniem paczek podczas trwania pandemii itp.).
Z góry bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i zrozumienie.

Dostawa

Załadunki towaru na trasy wyglądają następująco:

  • w poniedziałki ładujemy Mazury (część woj. warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, część woj. mazowieckiego) i kierunek Kraków/Przemyśl (woj. małopolskie / podkarpackie)
  • co wtorek załadunek w kierunku Śląska (częściowo woj. opolskie / śląskie) – * jest to trasa ruchoma
  • co środa załadunek w kierunku Dolnego Śląska, dostawa czwartek/piątek lub załadunek co piątek dostawa poniedziałek/wtorek – * jest to trasa ruchoma
  • co środę załadunek w kierunku Bydgoszczy/Gdańska/ Łodzi/Olsztyna/Płocka (woj. pomorskie i kujawsko-pomorskie/ częściowo wielkopolskie/częściowo łódzkie)
  • co czwartek załadunek w kierunku Warszawa/Kielce/Radom/Lublin (część woj.  łódzkiego/ woj. lubelskie / woj. świętokrzyskie / część woj. śląskiego – okolice Częstochowy)
  • co piątek załadunek w kierunku Szczecina i Koszalina (woj. zachodniopomorskie, woj. lubuskie/częściowo woj. wielkopolskie)

Jeżeli punkty są na pograniczu tras to mogą być zabierane różnie w zależności do której trasy bardziej pasują w danym tygodniu.

Trasy czasami mogą ulec przesunięciu, ale zdarza się to sporadycznie. W razie wątpliwości z przypisaniem konkretnego punktu do trasy proszę pisać lub dzwonić, odpowiemy na nurtujące Państwa pytania.

* Trasa ruchoma – załadunek odbywa się w różne dni w zależności od potrzeb

Koszyk