Szafy — wysoka jakość i trwałość na lata
Dostępne szafy w naszym sklepie internetowym z meblami Donk Meble to produkty wykonywane z precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Prezentowane szafy wykonywane są w nowoczesny, minimalistyczny stylu, który daje duże możliwości wpasowanie się do różnych aranżacji.  Każda z przesuwnych szaf została wyposażona w wysokiej jakości system jezdny o nazwie Laguna, gwarantuje on przyjemne i bez wysiłkowe użytkowanie mebla. Prowadnice wykonane są z aluminium, świetnie dopasowują się do kół łożyskowych.  Dodatkowo niektóre szafy mają możliwość rozbudowy o dodatkową półkę, drążek, a także oświetlenie czy kontenerek.

Jaką szafę wybrać na ubrania? Postaw na trwałość i funkcjonalność
 Współczesne wnętrza rządzą się swoimi prawami, nowoczesne szafy występują w kilku rozmiarach. W naszej ofercie znajdą Państwo te niewielkie szafy, które nie przekraczają 120 cm, a także te, które są bardzo duże 180 cm, 200 cm, a nawet 240 cm.
Małe szafy sprawdzą się idealnie jako dodatek do pokoju dziennego lub do małej sypiali, w której chcemy przechować ubrania.
Średnie i duże szafy zaś idealnie sprawdzą się w dużych przedpokojach, salonach i sypialniach. Pomieszczą liczne akcesoria i ubrania wszystkich domowników.
Rozglądając się za szafką warto zwrócić także uwagę na głębokość szafy. Jest to także ważną kwestią, podczas meblowania swojego wnętrza.

Nowoczesne szafy przesuwne z lustrem na froncie
Znaczna część szaf w naszym asortymencie to szafy przesuwne. Bardzo popularne są szafy, które na froncie posiadają lustro. Takie rozwiązanie jest idealne, by optycznie powiększyć przestrzeń. Dodatkowo tego typu szafy świetnie wpasowują się do nowoczesnych trendów, które teraz są modne. Nowoczesna szafa przesuwana pozwala zaoszczędzić dużo miejsca, jest także bardzo funkcjonalna.
Tego typu meble sprawdzą się idealnie jako szafa do sypialni, w które zmieścimy dużą część nie tylko naszej garderoby, ale także wszystkich domowników. Ogromne znaczenie dla nas ma wygodne i komfortowe użytkowanie mebla, dlatego stawiamy na przesuwne szafy najwyższej jakości. Łatwy dostęp do zawartości szafy pozwoli na przyjemne użytkowanie a proste i minimalistyczne wykonanie szaf sprawia, że dopasują się one do układu pomieszczeń.

Wyposażenie szaf premium
W ofercie sklepu internetowego Donk dostępne są dodatkowe elementy wyposażenia szaf.
Oświetlanie LED- energooszczędne oświetlenie w jednej przyjemnej kolorystyce. Świetne rozwiązanie, które pozwala na wygodniejsze korzystanie z szafy.
Kontenerek– idealne do uporządkowania bielizny i dodatków, kontenerki, czyli niewielkie szafki montowane są wewnątrz szafy.
Cichy domyk- mechanizm, który pozwala na wygodniejsze zamykanie drzwi. Gdy front znajduje się koło końca prowadnicy, to wyhamowuje i dojeżdża swobodnie do końca. Takie rozwiązanie znacząco wpływa na długotrwałe użytkowanie mebla.
Dodatkowa półka- możliwość dokupienia kolejnych półek, takie rozwiązanie sprawi, że szafa będzie jeszcze bardziej funkcjonalna.
Dodatkowy drążek- możliwość dokupienia drążka, idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują więcej miejsca na ubrania wiszące.

Koszyk